Kemping Dobiegniew

Kemping Dobiegniew

W naszym zestawieniu miejscówek nie opisujemy typowych komercyjnych miejsc kempingowych stworzonych tylko do turystyki karawaningowej. Kemping Dobiegniew jednak wyłamuje się z tego zestawienia, ponieważ od czasu jego powstania nie są pobierane opłaty za postój, prąd, ciepłą wodę itd. Po prostu wszystko jest do naszej dyspozycji zupełnie za darmo!

Nie jest to oczywiście najważniejszy argument by odwiedzić te miejsce i piękne okolice.

Sam kemping posiada bardzo dobrą infrastrukturę by ugościć podróżujących z namiotem, przyczepą bądź kamperem. Utwardzone miejsca postojowe, przyłącza, miejsce zrzutu nieczystości oraz czyste sanitariaty a nad tym wszystkim czuwa miła i pomocna obsługa.

Jeśli ktoś chce zaznać ciszy i spokoju to zachęcamy by odwiedzić to miejsce w niskim sezonie. Niestety kemping nie jest całoroczny i przed przybyciem n. na majówkę lepiej sprawdzić telefonicznie.

Najbliższe otoczenie kempingu to pomosty i promenada nad jeziorem, wiaty biesiadne, boisko do piłki plażowej, plac zabaw dla dzieci.

Dla aktywnych w sezonie czekają kajaki. My oczywiście zachęcamy do eksplorowania okolic na rowerach.

Kemping Dobiegniew to nie jedyny taki obiekt w okolicy. W gminie Dobiegniew są jeszcze dwa kempingi, jeden nad Jeziorem Osiek oraz drugi w Radęcinie.

Zachęcamy do przeczytania relacji z wycieczek po najbliższej okolicy:

https://rowers.pl/13378/puszcza-drawska-fortyfikacje-i-slady-osadnictwa/

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top